Агнета Гриценко.  У 2006 році з відзнакою закінчила навчання на соціально-гуманітарному факультеті за спеціальністю «Практична психологія, соціальна робота». Психолог в центрі пcихологічного консультування «Рівновага» в м. Києві
Мітрофанова ( Зап`ятко) Ірина. У 2006 році з відзнакою закінчила навчання на соціально-гуманітарному факультеті за спеціальністю «Практична психологія, соціальна робота» та магістратуру за спеціальністю «Психологія». З 2005 року працюю практичним психологом у Дрогобицькій гімназії
Даниляк Ірина. Закінчила навчання у 2010. Працювала психологом у Дрогобицькій спец. школі №2, на даний момент соц. педагогом у СЗШ №3 м. Трускавця.
Ковач-Копач Марія. Практичний психолог у Івановецькому ДНЗ та Клячанівському ДНЗ Закарпатської області.
Яцила Наталя. Закінчила навчання у 2010 році. У цьому ж році працювала методистом методичного кабінету, який координував психологічну службу шкіл та садочків Управління освіти Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим. Повернулась на рідну Західну Ураїну, уже в листопаді 2010 року розпочала роботу практичного психолога та вчителя реабілітолога в Соціальному центрі матері та дитини у Львівській області..
Вовк Марія Валеріївна. Кандидат психологічних наук, викладач каф. заг. психології Національного університету ім. Т. Шевченка.
Сенчишин Ольга. Львівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ».
Кекош Олег Михайлович. Кандидат педагогічних наук, викладач кафедри культурології та українознавства, студентський капелан.
Андруневич Оксана Миколаївна. Асистент каф. соц. педаг. Кримського гуманіт. університету м. Ялта, психолог „Артек-Карпати”.
Дятко Сергій Володимирович. Заступник міського голови м. Енергодар Запорізької обл. з пит. діяльності виконавчих органів ради.
Вишинська Людмила Степанівна.Практичний психолог Стебницького професійного ліцею.
Фурдичко Марія Іванівна. Керівник психологічної служби відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації.
Кузьмяк Андрій Іванович. Практичний психолог Погірцівської СЗШ І-ІІІ ступенів, Львівська обл., Самбірський район.
Ковальчик Юрій.Фотограф, його роботи представлені в Музеї історії фотографії в Кракові, у фондах Музею історії фотографії Алінарі у Флоренції, практичний психолог.
Отець Олександр Сапунко. Пасторальний координатор УГКЦ та Гол. ред. християнс. часопису українців в Італії «До Світла».
Хома Анна Петрівна . Письменниця.