В актовій залі головного корпусу університету 4-5 листопада відбувалась Урочиста Академія з нагоди святкування 20-річчя факультету психології, педагогіки та соціальної роботи.
   Учасниками заходу стали бельгійська делегація з університету прикладних наук VIVES на чолі з ректором Йорісом Хіндріксом та делегація NGO Oradea на чолі з Патріком Беллінком; адміністрація університету, керівництво і викладачі, студенти й випускники, гості та друзі факультету з українських громадських й освітніх організацій.
   До нас завітали випускники навчального закладу, щоб побачити друзів, однокурсників, викладачів, дізнатися, чим сьогодні живе їхня Альма-Матер та розповісти, як склалися їхні долі після закінчення вишу.
   Серед основних заходів були проведені:
— лекції, тренінги, майстер-класи в межах Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПСИХОЛОГІЇ, ПЕДАГОГІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ»;
— зустріч випускників факультету з викладачами та студентами;
— святкова вечірка та святковий фуршет.

   Святкування 20-річчя факультету перетворилося на захопливе дійство з приємними спогадами студентських років багатьох наших випускників, незабутніми зустрічами та новими враженнями!