29 березня 2023 року відбулась ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІСТОРІЇ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ кафедри психології в режимі онлайн на платформі ZOOM. Організатор та модератор – доцент кафедри психології Роман Хавула.
      У роботі конференції взяли участь доценти кафедри психології Ірина Гриник, Світлана Заболоцька, Зоряна Спринська, Наталя Подоляк, Зоряна Борисенко, Віра Дуб, а також здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.
      До учасників заходу з вітальним словом звернувся завідувач кафедри психології професор Мирослав Савчин.

      З науковими доповідями та презентаціями виступили:
1. Захарова Ольга (1-й курс магістратури, заочна форма навчання) «Особливості психологічної допомоги в умовах сучасних українських реалій». Науковий керівник: Хавула Р.М.

2. Гамбарова Еляна (2-й курс магістратури, заочна форма навчання) «Емпіричне дослідження особливостей емоційного інтелекту психотерапевта у напрямку системно-сімейної терапії». Науковий керівник: Гриник І.Я.

3. Городинська Соломія (ПП-41Б) «Психічне здоров’я підлітків». Науковий керівник: Спринська З.В.

4. Кирик Микола (П-31-Б) «Вплив вимушеної еміграції на психічне здоров’я українців які постраждали від війни». Науковий керівник: Борисенко З.Т.

5. Коваль Ірина (П-21) «Травмуючий вплив булінгу у шкільному середовищі» Науковий керівник: Хавула Р.М.

6. Кушик Христина (ППз-21) «Психологічні аспекти підготовки молоді до сімейного життя». Науковий керівник: Хавула Р.М.

7. Радик Ірина (ПП-11М) «Чинники, фактори та особливості психічної готовності молоді до створення сім’ї». Науковий керівник: Спринська З.В.

8. Семків Марія (ПП-41Б) «Психологічні особливості ставлення до кохання молоді» Науковий керівник: Подоляк Н.М.

9. Сея Марта (ППз-11М) «Умови, чинники та механізми оптимізації адаптаційних можливостей особистості». Науковий керівник: Спринська З.В.

10. Сорочич Наталя (П-31 Б) «Соціально-психологічні чинники становлення самооцінки підлітка». Науковий керівник: Спринська З.В.

11. Труш Надія (ПП 41 Б) «Ціннісні орієнтації в юнацькому віці як успішність професійної реалізації». Науковий керівник: Заміщак М.І.

      Високий рівень дискусій та обміну інноваційними ідеями зробив цю подію не лише продуктивною, але й надзвичайно важливою для майбутніх соціально-психологічних досліджень. Представлені до уваги учасників конференції доповіді викликали зацікавлення і дискусію з окремих аспектів досліджуваних проблем, що засвідчило актуальність тематики виступів та їх практичну спрямованість.

      Підсумовуючи результати конференції, організатор та модератор конференції Роман Хавула подякував усім присутнім за підготовку та активність в обговоренні сучасних психологічних проблем, цікаві й змістовні доповіді та презентації і запросив усіх бажаючих на завершальний етап наукової КОНФЕРЕНЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІСТОРІЇ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ, що відбудеться 30 березня 2023 року о 15.00 під керівництвом Світлани Ігорівни Заболоцької.